Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
 
 
 
Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Fórum témák
Fórum » Terepasztal vezérlés és elektronika
Terepasztal vezérlés és elektronika
Témaindító: nzozz, idő: Júl 14, 2010
Témakörök:

Lapozás       27/74    
(#34719) slogan válasza csíkosháTTú hozzászólására (#34718) Válasz Jún 20, 2014
Én azt nem értem ,minek az opto....
(#34720) csíkosháTTú válasza slogan hozzászólására (#34719) Válasz Jún 20, 2014
Azt nem tudom, nem én rajztoltam meg...
(#34721) etwg válasza slogan hozzászólására (#34717) Válasz Jún 20, 2014
Na miért?
(#34722) diginewl válasza csíkosháTTú hozzászólására (#34718) Válasz Jún 20, 2014
Kérem szépen tessék ettől hanyatt esni!

Összeturmixoltam minden eddigi ötletet (opto bázisra egy kondi stb.), és gondoltam egy nagyot. Legyen a két Led (zöld/vörös) multiplexben meghajtva. Így csak két vezeték kell egy jelzőhöz.

Mit szóltok hozzá? Működhet, vagy füst?


P6200138.JPG
 
(#34724) piltdownman válasza diginewl hozzászólására (#34722) Válasz Jún 20, 2014
Kutyafuttában.
Ha az opto nincs meghajtva, akkor gondolatban a pnp tranz.-t ki lehet venni, látható, hogy az alsó emitter követő 1k-val +12V-ra van húzva. Az felső emitter követő is tápra van húzva,
-a BC182-t is ki lehet venni. Nincs potenciálkülönbség az emitterek között nem folyik áram, stb.
Egyáltalán miért vezérelsz ledeket optocoupleren keresztül?
(Írj pozíció számokat,könnyebb vesézni.)
(#34726) etwg válasza diginewl hozzászólására (#34722) Válasz Jún 20, 2014
Hát szohoz sem jutok, ettöl már csak fali villanykapcsolo bonyolultabb.
Eddig vajon miröl vagy kinek beszéltünk?
Nézd meg a 34708-s hszt. Az müködik!
(#34727) diginewl válasza piltdownman hozzászólására (#34724) Válasz Jún 20, 2014
Idézet:
„Egyáltalán miért vezérelsz ledeket optocoupleren keresztül?”

Legyen két állapot (a sínben van - megfelelő polaritású áram - vagy nincs), melyre legyen lét fényjelzés. Az opotcsatoló led-je világít, vagy nem.
Legyen leválasztva az egész a sínről.
Ezért szeretném az optocsatolót.

A multiplex meg előny lenne, mert csak két vezetéket viszek a jelzőkhöz.

Örülnék, ha lenne annyi eszem, hogy magamtól megcsináljam, de sajnos nincs annyi.
Ezért kérek segítséget.
(#34728) slogan válasza diginewl hozzászólására (#34727) Válasz Jún 20, 2014
Hány ilyet akarsz ?
(#34729) etwg válasza diginewl hozzászólására (#34727) Válasz Jún 20, 2014
Állandoan változtatod az elképzeléseidet. Tegnap még az volt a gond, hogy nincs közös anod, ma meg összekötöd az anodot a katoddal és a polaritással akarsz dolgozni.
Igy aligha jutsz A-ról B-re..
Gondold meg mégegyszer mit is akarsz.....

Küldhetek egy LED-t amibe benne van a mikroproci és 64000 szint tud 3 vezetéken.......

(#34730) diginewl válasza etwg hozzászólására (#34729) Válasz Jún 20, 2014
Idézet:
„Nézd meg a 34708-s hszt. Az müködik!”

Igen, ha más ötlet nem lesz kipróbálom, de kérdés, hogy ez smd led-el is működni fog-e (valószínű igen), ehhez elég speciálisan kell a jelzőt is megcsinálni.

Eredeti kérdésem ez volt:
Idézet:
„Hogyan tudom megoldani azt, hogy egy optocsatoló (CNY17 - ilyenem van) minkét állapotában adjon a LED-eknek meghajtást.”

Ez az A. Innentől elég sok úton el lehet jutni B-be...

Idézet:
„Gondold meg mégegyszer mit is akarsz.....”

Egyszerűen az optocsatolóval két egyszerű SMD led-et vezérelni, lehetőleg egyszerű kábelezéssel.
Erre jött a multiplex ötlet.

Minden segítség nagyon jó, és köszönöm, hogy foglalkoztok a kérdésemmel!!! Mint látod, a saját szintemen próbálok én is kitalálni valamit (lásd kapcsolás), hátha jó lesz.

Összesen 4 jelző lenne, mindegyik kétfényű.
(#34731) slogan hozzászólása Válasz Jún 20, 2014
200Ft/PIC beégetve ,ha kell és hajrá
Ja... és ez nem multiplex,az más....
(#34732) etwg válasza diginewl hozzászólására (#34730) Válasz Jún 20, 2014
Mint ahogy a rajzon sincs különbség mezei meg SMD led között a müködésünk is teljesen azonos, kár ezzel foglalkozni, söt leirni.

A kérdésedre megvan a válasz, mi lenne, ha azt probálnád ki ( az eredeti kapcsolásodba Kapcs csak a másik Ledet ill. esetleg egy diodát kellett volna beraknod, és már el is feledhettük volna ezt az ügyet. (34713).
Ha a polaritással akarsz szorakozni, az megint egy más ügy, de errö eddig szo sem volt.

(#34734) slogan válasza diginewl hozzászólására (#34730) Válasz Jún 20, 2014
Én ennél egyszerűbben nem tudom

PIC_Polarize...mp4
 
(#34735) diginewl válasza etwg hozzászólására (#34732) Válasz Jún 20, 2014
Idézet:
„már el is feledhettük volna ezt az ügyet. (34713).”

Erre a következő volt a válasz:
(#34717) slogan válasza etwg hozzászólására (#34712) Válasz • 9:22
R4 kell ,anélkül nem jó ...
(#34713) etwg válasza diginewl hozzászólására (#34709) Válasz • 6:56
Hagyd ki az R4-t,

Rendben, megnézem mind a két variációt, valamelyik csak működni fog.
Köszönöm a segítségeket!!!

Az optocsatoló bázis lábára tényleg érdemes tenni egy kondit?
(#34736) diginewl válasza slogan hozzászólására (#34734) Válasz Jún 20, 2014
PIC elvetve, az nem az én világom, nem tudom magam megépíteni.
(#34737) slogan válasza diginewl hozzászólására (#34736) Válasz Jún 20, 2014
Már ne haragudj ,de mit ???
Ezen mit nem tudsz megépíteni ?

capture_0620...jpg
 
(#34738) etwg válasza diginewl hozzászólására (#34735) Válasz Jún 20, 2014
A mai napig nem tudni miért ne lenne jo, pedig rá is kérdeztem amire mély csend volt a válasz.
Ezt a kollégának kellene elmondanie. Neked meg ki kellett volna probálnod. ( s figyelembe venni a korábban leirtakat a szinekröl meg a diodárol).
A bázisra tehetsz, de egyelöre ne azzal foglalkozz.
(#34739) diginewl válasza slogan hozzászólására (#34737) Válasz Jún 20, 2014
Idézet:
„„Hogyan tudom megoldani azt, hogy egy optocsatoló (CNY17 - ilyenem van) minkét állapotában adjon a LED-eknek meghajtást.””

Ezt nem tudom beépíteni abba körbe ahova kell.
(optocsatoló sehol/ 12v-os sínfesz 12v-os tápom van / jeladás megoldása a sínről ide...)

Jó lesz az az egy tranzisztoros megoldás, de azt ki kell próbálni, hogy nálam itt ezen körülmények között is működik-e.
(#34740) slogan válasza diginewl hozzászólására (#34739) Válasz Jún 20, 2014
Ezért nem jó ....

3_Trimmed.mp4
 
(#34741) etwg válasza slogan hozzászólására (#34740) Válasz Jún 20, 2014
Miután nem látom ( ios nem támogat ilyeneket) nem tudom mit állitasz, söt azt hiszem a szimulatorod kukacos, ha ilyet állit.
(#34742) slogan válasza etwg hozzászólására (#34741) Válasz Jún 20, 2014
oké...
(#34743) JZoli válasza slogan hozzászólására (#34740) Válasz Jún 20, 2014
Ez a szimulátor hazudik!
A D1 folyamatosan kap tápáramot, így állandóan világít! A D3 ha szerencséd van a nyomógomb "hatására" világíthat, de csak akkor ha a D1 nyitófeszültsége elegendő a tranyó kinyitására és a D3 aktiválására.
(#34744) slogan válasza JZoli hozzászólására (#34743) Válasz Jún 20, 2014
oké...
(#34745) diginewl válasza JZoli hozzászólására (#34743) Válasz Jún 20, 2014
Jajj!
Hagyjátok abba!!!

Kipróbálom és megírom, de ez csak éjjel fog menni!
Addig ne essetek egymásnak!!!
(#34746) slogan válasza diginewl hozzászólására (#34745) Válasz Jún 20, 2014
Összedobtam....
Értékek a képen.Egy nagyon picit még parázslik a zöld led ,de nem veszed észre !

100_2621.MOV

capture_0620...jpg
 
(#34747) zsolesz74 válasza diginewl hozzászólására (#34736) Válasz Jún 20, 2014
Ehhez felesleges a PIC! Főleg, ha nem tudsz programot írni és feltölteni rá akkor meg felejtős is!
(#34749) etwg válasza JZoli hozzászólására (#34743) Válasz Jún 20, 2014
Csak akkor, és ezt külön kiemeltem ( de minek ), ha egyforma LED-k vannak. Ha a D1 zöld vagy sárga a D2 meg piros akkor müködik a kapcsolás, hiszen a piros LED-n csak 1,5 V esik( ennyi lesz az anodján), a szinesekhez meg 1,8-2V kell hogy begyulladjanak.
Ha végre elfelejtitek a teljesen felesleges R4-t és helyette a D1 katodja meg a GND közé egy sima diodát raktok ( katoddal a GND-re), akkor a kapcsolás független lesz a LED-k szinétöl és müködni fog ( ha nem, akkor dobd el a szimulátort. ).
Ha netalán a D2 kék vagy fehér, akkor esetleg 2 dioda kell a D1 alá.
Ennyi a mutatvány (és még a közös anod is megmarad) - azért elgondolkodtato, hogy egy egész napot elrágodtok egy ilyen egyszerü kapcsoláson ( ráadásul mindenféle szimulátorral hagyjátok magatokat félrevezetni. )
(#34751) piltdownman válasza slogan hozzászólására (#34734) Válasz Jún 20, 2014
Idézet:
„Én ennél egyszerűbben nem tudom
Slogan elvtárs áthelyezve az Anyagpocsékolási Főosztályra.
Mit csinálnál még, ha egy közepes áru (50-100k Ft) készüléket gyártanak napi(!) 8.000 példányban és az évi bónuszod az anyag,gyártási kts., logisztika, stb. megtakarítással lenne arányos?
Könnyítésül: a különböző színű led-ek fényét is kb. egyformára kell hozni.
(#34752) slogan válasza piltdownman hozzászólására (#34751) Válasz Jún 20, 2014
Ezt fejtsd ki kicsit bővebben légyszi.
Mit pocsékoltam ?
(#34753) piltdownman válasza slogan hozzászólására (#34752) Válasz Jún 20, 2014
Jó, ez nem egy fejtörős fórum, de tényleg nem akarsz töprengeni?
Kezdd azzal, hogy lehetne a fényerőket beállítani?
(Nyilván a többiekkel nem akadékoskodnék,de te pic-re kódolsz.)
(#34754) slogan válasza piltdownman hozzászólására (#34753) Válasz Jún 20, 2014
Tényleg engem akarsz túráztatni ?
Én eddig mindig megoldottam ,amit akartam
(#34755) slogan válasza piltdownman hozzászólására (#34753) Válasz Jún 20, 2014
De egyébként szerintem hagyjuk az egészet ,legalábbis egymás vizsgáztatását.Én nem állok olyan magas szinten az analóg témában ,mint ti ,de megpróbáltam segíteni a modellezőnek.Egyelőre - persze mindjárt lesznek többen is - én voltam az egyetlen ,aki vette a fáradtságot ,és megépítettem .Kicsit elment a dolog egymás lejáratása irányába,ezt nem szeretem.Én kitaláltam és megoldottam egy komplett terepasztal jelzővezérlését 400 leddel ,taníthatóra ,gondolom meg tudnám 8 leddel is
Szóval PIC ide ,tranya oda ,oldjátok meg neki.Egyébként nem hiszem ,hogy egy ilyen olcsó kis PIC - ami 2 ilyet el tudna vezérelni - anyagpocsékolás lenne ,főképp úgy ,hogy még módosítható lenne a későbbiekben.
Ja.... és azért hangzottak el itt olyan beszólások ,amik azóta megdőltek ,módosultak ,legyen az szervó ,vagy ledes téma
(#34757) piltdownman válasza slogan hozzászólására (#34754) Válasz Jún 20, 2014
Idézet:
„Tényleg engem akarsz túráztatni ?”

Természetesen nem, ha félreérhető voltam, úgy elnézésedet kérem.
A „Pic- Polarized”-ről. Az R3 elhagyható, ha a nyomógombot egy másik i/o-ra kötöd,
és bekapcsolod a belső felhúzó ellenállását + sw prellmentesítés. Az R2 is elhagyható, ha a led-eket pwm-mel hajtod.
Sikeres programozást és általában is mindenkinek jó szórakozást kívánok az elektronikához.
(#34758) slogan válasza piltdownman hozzászólására (#34757) Válasz Jún 20, 2014
Maradjunk annyiban ,hogy mindkét ellenállás KÖTELEZŐ !
És ez így is marad !
(#34759) diginewl válasza etwg hozzászólására (#34749) Válasz Jún 20, 2014
A múltat tiszteld, és tartsd a jelenben!

A kapcsolás tökéletesen működik. Piros és zöld nagyfényerejű led-ekkel néztem.
Mellékeltem az összeállított kapcsolás leírását, mert néhány módosítás volt benne (kivettem az R4-et, és betettem még egy diódát)

3 vezetékkel, szabványosan használható közös anódos kapcsolás jött létre, mely minimális eszközigényt, és kissé analfabéta amatőrök által is megépíthető kapcsolást eredményezett.

Köszönöm etwq!


ui: tegnap éjjel tényleg én mosogattam, mert én voltam a soros. Nem nevetni rajta, véresen komoly!

P6200140_.jpg
 
(#34760) piltdownman válasza slogan hozzászólására (#34758) Válasz Jún 20, 2014
Miért is kötelező? (Jó pap holtig tanul.)
(#34761) diginewl válasza diginewl hozzászólására (#34759) Válasz Jún 21, 2014
Kérem senki ne üssön agyon, de ezt a multiplex led-ezést ki akartam próbálni
Ha már úgyis próbálgatok, akkor hajrá.

Az alábbi kapcsolás működik. Egyáltalán nem tökéletes, de nekem a próba kedvéért megérte (hű, ilyent is tudok).

A ledek korlátozottan világítanak. Az egyik irányban 11mA-t a másikban 5mA-t lehet mérni fogyasztásban, de működnek.

Ezt a polaritás fordítás kapcsolást egy fórumtárs adta, de nem ehhez. Hanem a DCC váltódekóderek mágneses tekercs kimenetének motoros váltóművekkel (pl. conrad) való használhatóságára. Ott tökéletes, itt so-so.
Hangsúlyozom ez nem jó kapcsolás, de valamennyire működik. Az A-ból B-be jutás egyik lehetősége, de természetesen maradok az előző, jóval egyszerűbb kapcsolásnál!!!!

P6200141_.jpg
 
(#34764) etwg válasza diginewl hozzászólására (#34761) Válasz Jún 21, 2014
Ez a kapcsolás, legalábbis ahogy lerajzoltad, nem igen müködhet.
Ebböl valami hiányzik, amikor az opto nyit ( az elsö tranyo zárt) a LED-k áramköréböl eltünik a GND, igy azok legfeljebb kinjukban világitanak.
A kapcsolásban vagy az opto kimeneti tranzisztora vagy az azt követö tranyo adhatja a GND-t. Az opto tranzisztora ama vicces 827 Ohmon az azt követö tranyo meg simán a földre kapcsol - azaz igy nem jo.

Nézd meg mégegyszer, valamit rosszul rajzoltál le.

Amugy, ha a polaritással kivánod kezelni a 2 LED-t, azt is meg lehet csinálni kb. fele ennyi alkatrészböl..... Lehet, hogy még egy mosogatás, meg egy kisebb takaritás is hozzájárulhat az ötlet születéséhez.
(#34765) piltdownman válasza diginewl hozzászólására (#34761) Válasz Jún 21, 2014
Míg várom slogan a kategorikus imperativusszal kapcsolatos válaszát, kissé átrajzoltam.

(A 827 alsó vége az eredeti kapcs.-on vagy a T3 b-e diódáján vagy az optocsatoló
szaturált tranzisztorán keresztül van kb. földön és berajzoltam egy Rx ellenállást.)

Ha az opto nem kap vezérlést, T3 lehúzza a T2 bázisát és az áramút: T1 (aminek a bázisa kb.
5V-on van) – LED2 – 330 - Rx – D2 -T3.
Ha az opto kap vezérlés és így T3 lezár, az áramút: T2 (aminek a bázis most 1k-val 12V-on van) -330 – LED1 –D1- 1k és 827 közös pontja (ami kb. 5V–t és kb. 500 ohmot (1k//827) jelent.)
Az eredeti kapcsolásban a 12k felesleges, az Rx-szel beállítható, hogy a LED1 árama ugyanakkora legyen, mint a LED2-é.
Ritka alkatrészt gyűjtő 827 ohmot-t venne!

opto_827.jpg
 
(#34766) piltdownman hozzászólása Válasz Jún 21, 2014
Max.nyolc kitérőt fogok kapcsolgatni és gyötrődöm, hogy 8 db egyes vagy 1db nyolcas vezérlő legyen, hogy áttekinthető legyen, és lehetőleg minimalizáljam a huzalozást. Mi a célszerű?
Etwg, az octopust hova helyezed?
A jó minőségű kitérőket, mint Váltógyártó művész úr remekeit (csorog a nyálunk) kell polarizálni?
(#34767) etwg válasza piltdownman hozzászólására (#34765) Válasz Jún 21, 2014
Probáld ki ezt.

image.jpg
 
(#34768) etwg válasza piltdownman hozzászólására (#34766) Válasz Jún 21, 2014
Én octopus párti vagyok igy ne várj nagyon más véleményt.

Ez 3 vezeték szervonként. Itt legfeljebb a GND-t lehetne hurokba kötni, azaz az egyik szervorol a másikra vezetni. A + meg az impulzust mindenképpen a központból kell vezetni.
Én megprobálom az Octopust mindig odarakni ahol legközelebb van a váltokhoz, habár egyesek pontosan a forditottját ajánlják, azaz hosszu szervokábel és rövid vezérlö kábelt. Ahogy azonban eddig tapasztalom a bemenet jol van kezelve, prellmentesitve igy elég robusztusnak néz ki és szerintem el fog birni akár több méteres kábelt is. Sajnos még nincs olyan állapotban a terepasztalunk, hogy erröl véleményt tudjak mondani.

Én is éppen azon gondolkodom, hogy polarizáljam-e Váltogyárto kollléga váltoit. Mindenképpen ráforrasztottam már a huzalokat, amit levezetek a asztal alá
(#34771) piltdownman válasza etwg hozzászólására (#34767) Válasz Jún 21, 2014
Na még egy rajz Diginewl honfitársunknak.

opto_x.jpg
 
(#34777) csíkosháTTú hozzászólása Válasz Jún 22, 2014
Néztem ezt a kis vitát itt....
Először is:
Diginewl kolléga nem villamosmérnök, és nem elektronikai műszerész, amit viszont csinál, azt sok "szaki" is néha megirígyelhetné ám...
Másodszor:
Amit szeretne csinálni, ahhoz szerintem elég egyetlen NPN tranzisztor, legyen ez a mindenki által ismert BC182, meg 3db ellenállás. Lesz egy kis időm összeforrasztom.
(#34803) diginewl válasza piltdownman hozzászólására (#34771) Válasz Jún 22, 2014
Aztamindnenit!!!!

(majdnem) Ugyanezt csináltam meg én is egyik éjjel, és nem ment több okból sem.
Mivel fordítva kötöttem be az egyik tr-t az elfüstölt (hiába éjjel volt).
Aztán bekötöttem helyesen -de az sem volt jó, csak az egyik fény világított a másik nem.

Abban különbözött az én verzióm, hogy a led-ek másik ága simán a +12v-ra volt 1k-s ellenállással húzva, és nem, ahogy a Tied, két ellenállás között (ez valami feszültség osztó lehet) a 0/12 közé.

Ezt kipróbálom, van még tranyóm
(#34804) diginewl válasza csíkosháTTú hozzászólására (#34788) Válasz Jún 22, 2014
Kedves CsíkosMester!
Köszönöm a biztatást, tényleg "távolról szagolok" az elektronikához.
A jelzőket is én fogom építeni, így nem "gond", ha csak két vezeték megy oda, és nem három, vagy négy.

Este kipróbálom 34771-es piltdowman ötletet.
(#34823) diginewl válasza diginewl hozzászólására (#34803) Válasz Jún 22, 2014
Működik! Köszönöm!!!
Szépen, ahogy kell.
Annyit változtattam rajta, hogy a két led után 680ohm-os ellenállást tettem, így lett 10mA a fogyasztásuk!

Köszönöm mindenkinek a segítséget!!!
(#34824) etwg válasza diginewl hozzászólására (#34823) Válasz Jún 22, 2014
Na látod milyen egyszerü volt, csak a forrasztovasat kell rendesen kézbe venni.
(#34825) diginewl válasza etwg hozzászólására (#34824) Válasz Jún 22, 2014
Tudod engem csak az dühít, hogy sokszor az a pici hiányzik.
És azért a piciért ennyi embernek kellett tanakodnia!!! Nagyon nem szeretek másokat nyaggatni az én hülyeségemmel...

Köszönet ismét a szakembereknek!
(#35056) diginewl hozzászólása Válasz Jún 29, 2014
Még mindig a Conrad
(végre 2 hetet a hátam mögött tudhatok hiba nélkül. Ez alatt kb. 12*10*4= 500 váltóállításon ment át az állítómű, és egyenlőre működik az általam kitalált csúszkákkal
Bővebben: Link )

Kérdezném a tisztelt Topiktársakat, hogy PWM hajtással (555 ic-s ötlettel) egy Conrad állítómű mennyire menne szépen?
Elmeháborodott ötlet teljesen?
A polaritásváltást, meg a végálláskapcsolást egyenlőre hagyjuk ki a kérdésből. Csak mint elméleti ötlet: működhet? Szép lassú, erőteljes váltás??? (Egy 555 ic-s kapcsolás nem annyira sok összetevős)
Lapozás       27/74    
Frissek
  2024. Márc, 28. Csü
15:00:23
  Jelenleg 5 fő olvassa az oldalt
Hirdetés