Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:

Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Fórum témák
Fórum » TT klubtopic
TT klubtopic
Témaindító: sunocske, idő: Okt 1, 2012
Témakörök:

Lapozás       432/432
(#68361) etwg válasza kezsman hozzászólására (#68358) Válasz Kedd, 13:36
Neked kb ez hiányzik

IMG_6842.jpeg

(#68362) csíkosháTTú válasza etwg hozzászólására (#68361) Válasz Kedd, 17:00
Egy jobbos, és egy balos.
CSAK!
Általában az szokott a baj lenni, hogy a kurblit tartó furat kitörik a kerékből, így az egész miskulancia menthetetlen. Legalábbis sik esetben. A képen nem látszik, hogy a középső kerékpáron ez milyen állapotban van, illetve az sem tiszta, hogy mi vezetett ahhoz, hogy a kurbloról letörjön a többi fém alkatrész?

Veszett ügynek látom...
(#68363) etwg válasza csíkosháTTú hozzászólására (#68362) Válasz Kedd, 17:15
Ezert irtam, hogy ez javithatatlan. A csatlocsap a kerek fix része. Ez a képen egy kerékböl kihuzott ( roncsolás utáni) szerkezet. Igy soha nem árulták. Ahogy árulták ahhoz meg különleges szerszám kellett, mert a kulisszát mozgato kart rá kellett szögecselni a hajtokarra.
(#68366) kezsman válasza csíkosháTTú hozzászólására (#68362) Válasz Kedd, 19:47
Én vagyok a hibás nem figyeltem oda amikor megláttam a neten.Donor keresése, alkatrész vadászat amit tehetek szerintem
Mégegyszer köszönöm a segítségeteket.
Ígérem ha találok alkatrészt megosztom veletek.
Szép estét mindenkinek!
(#68367) csíkosháTTú válasza kezsman hozzászólására (#68366) Válasz 10:10
Nem tudom, hogy mit szeretnél vele kezdeni?
Használni, vagy csak a gyűjteménybe kellene?
Ha használni szeretnéd, akkor szerintem engedd el, és keress egy BTTB gyármányú BR35-öst! Páran lehet, hogy ezért megköveznek, de a BTTB által átdolgozott Zeuke konstrukció sokkal megbízhatóbb, mint a régi Zeuke.
Vagy a másik, hogy donort keresel, ahogy írtad, csak az a baj, hogy nagyrészt ugyanezeket a hibákat megtalálod a donorok 99%-n is. Nem beszélve arról, hogy a Zeuke konstrukciója sajnos túl precízre sikerült ahhoz a gyártsái technológiához, ami akkor rendelkezésre állt. Ebből meg rengeteg hibalehetőség adódik a mozdonynál.
(#68368) kezsman válasza csíkosháTTú hozzászólására (#68367) Válasz 10:32
Van Bttb-s is . Szerettem volna egy ilyet de ami késik nem múlik.

Lapozás       432/432
Frissek
  2023. Okt, 04. Sze
22:48:22
  Jelenleg 5 fő olvassa az oldalt
Hirdetés