Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
 
 
 
Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Fórum témák
Fórum » Statikus fűszóró, kinek hogy vált be?
Statikus fűszóró, kinek hogy vált be?
Témaindító: NegyKerekes, idő: Júl 4, 2010
Témakörök:

Lapozás       2/2
(#2783) Taurus1047 hozzászólása Válasz Okt 16, 2010
Hello!

Én tegnap megépítettem a sajátom és nagyon jól sikerült. Eme típus beszerzési helyei: http://www.tvproducts.hu/c8-mintaboltok

Remélem sokat segít mindenkinek, később rakok fel képet is ha tudok. Üdv
(#2784) Taurus1047 hozzászólása Válasz Okt 16, 2010
Mint látható a biztosabb tartás érdekében én meghagytam az "ütő" befogó részét. Az ígért képek:

DSCI1491.jpg

DSCI1497.jpg

DSCI1500.jpg
 
(#3510) paurrobert hozzászólása Válasz Nov 22, 2010
Hello , szep jo napo kivanok!
Mint kezdo szeretnem azt tudni , hogy a fuvet (mufuvet) honnan tudom beszerezni es mi a neve annak, mert a neten nem talaltam ra sehogy!

Elore is koszonom!

Az ékezetek nélkül írás nem olyan nagy baj, de a nagy kezdőbetűk elhagyása, valamint a kiabálás (Netikett szerint csupa nagybetűs írás = kiabálás) az, sőt udvariatlanság.
Frankye
(#3516) paurrobert válasza paurrobert hozzászólására (#3510) Válasz Nov 22, 2010
Ok!

Bocsanat a hbakert!
De azert egy kis segitseget a mu fu beszerzese ugyeben ?
Azt szeretettel varom !
(#3518) MarkTrain válasza paurrobert hozzászólására (#3516) Válasz Nov 22, 2010
Milyen fűre gondoltál? terepszőnyeg esetleg szórható fűvek, rövid, hosszú, zöld, sötétzöld? Mert nagyon sok féle van.
(#3520) paurrobert válasza MarkTrain hozzászólására (#3518) Válasz Nov 22, 2010

Na az mar nagyon otvan !
Hat elmondom , mit szeretnek , szeretnek egy terepasztalt epiteni es egyenlore csak a kivancsisagnal tartok, info szerzes!
Mit ajanlasz nekem mit tegyek , tetszik nagyon az a szoros tipusu is eleg elethunek nez ki de milyenek vannak meg?
valami linkeket hoza esetleg!
Koszonom !!!!
(#3522) Frankye válasza paurrobert hozzászólására (#3520) Válasz Nov 22, 2010
Mutatónak néhány link:
Auchagen
Faller
Heki
(#3523) MarkTrain válasza paurrobert hozzászólására (#3520) Válasz Nov 22, 2010
Hát a attól is függ hol akarod használni. Én a terepasztalomhoz használtam és használni fogok terepszőnyeget és külömböző szórható füveket is.
Linkek:mediker
bygNoch katalógus
Ezeken az oldalakon nézelődj!
(#3524) paurrobert válasza MarkTrain hozzászólására (#3523) Válasz Nov 22, 2010
Nagyon szepen koszonom.
A kerdesre a valaszom az az , hogy egy kisebb terepasztalt szeretnek epiteni mert kicsi lakasban lakom es ha lehetseges akkor szetszedhetore csinalom !

Ha meg utkozben valami jotanacs az eszetekbe jut kezdkonek akkor szivessen latom !
Vagy egy uzi a postamra (ide) vagy a ***@***.*** email cimre .
Ebol kifolyolag a messenger cimem : paurrobert



Ha nem vagy mazochista, soha ne írd ki nyilvánosan az e-mail címedet, mert a spammer botok erre vadásznak!
Frankye
(#3525) MarkTrain válasza paurrobert hozzászólására (#3524) Válasz Nov 22, 2010
Ok! Ha kérdésed van írj ide vagy írhatsz az e-mailomra is ha tudok segítek!
(#3528) Atikaaa hozzászólása Válasz Nov 22, 2010
Sziasztok!
Én még csak most ismerkedek a makettezéssel, és ennek kapcsán jutottam el erre az oldalra is. Nagyon megtetszett ez a fűszóró. Viszont, az elektronikával nem vagyunk túl jóba ha fogalmazhatok így... Esetleg ha valaki készít magának egyet nem szeretné sztereóban készíteni? Szívesen jelentkeznék a "felesleges" példányért.
(#3541) Frankye moderátori válasza MarkTrain hozzászólására (#3525) Válasz Nov 23, 2010
Uraim! A fórum azért fórum, hogy a kérdések és válaszok is itt jelenjenek meg. Ezzel biztosítható csak az információk hosszú távú megtartása, visszakereshetősége,s nem utolsó sorban publicitása!
Kérem, hogy az e-mail cím csere-berét ne folytassátok!
(#3542) Frankye moderátori válasza Atikaaa hozzászólására (#3528) Válasz Nov 23, 2010
Hmmm... Van ám apróhirdetési rovat is...
(#17601) Tocsi hozzászólása Válasz Máj 31, 2013
Sziasztok!

A statikus fűszórásra nem lenne megfelelő egy egyszerű elektromos légycsapó, csak besűrítve a fémháló?
Az elektronikához nem értek, ezért nem kérek Off-olásokat!
(#17602) etwg válasza Tocsi hozzászólására (#17601) Válasz Máj 31, 2013
Elég is és már volt egy sereg idevágo leirás ( teaszürö stb.felhasználásával)
Lapozás       2/2
Frissek
  2024. Ápr, 30. Kedd
16:21:37
  Jelenleg 4 fő olvassa az oldalt
Hirdetés