Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
 
 
 
Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Fórum témák
Fórum » N-méretű polc
N-méretű polc
Témaindító: BSBalazs, idő: Ápr 12, 2017
Témakörök:

Lapozás   1/1
(#55849) BSBalazs hozzászólása Válasz Ápr 12, 2017
Szeretnék építeni egy N méretű pályát ami lehetőleg minél hosszabban és falra szerelt polcra kerülne.

A pályát levehető 8cm vastag hungarocell lapokra fogom építeni, amik modulként funkcionálnak, hogy később egy-egy modult ki lehessen cserélni, ha új ötletem van vagy akár a sorrendjüket lehessen variálni és még talán el is lesz vihető valami összejövetelre ha elég szépre sikerül

Egy modul 2 db 4 cm vastag hungarocell lap egymásra ragasztásából áll, már 1 darab is elég masszív, de így már tökéletesen szilárd.

120cm x 20cm széles a felülete.

Az első modul amit el fogok készíteni a végére kerülne és egyenlőre itt tartok a tervezésével (Kép file mellékelve)

Valószínűleg csak max kb 5-6 vagonos vonatok lesznek rajta.
Digitális rendszer, de manuális váltókkal (amik valahogy a polc alján vagy oldalán lesznek állíthatók, nem benyúkálva)

A kérdésem meg az lenne, hogy szerintetek mennyire helytálló logikailag a pálya elrendezése. Úgy értem mennyire logikus, valós...
Pl. az üzemanyag tartályok gondolom a lehető leg messzebb vannak az épületektől, nem mellettük és hasonlók...

Nekem így tetszik ahogy a terven van, de ha valami nagy butaság van benne akkor azért megpróbálok korrigálni rajta.

(a terep azért nem lesz teljesen lapos, megpróbálok kisebb nagyobb természetes buckákat, stb.. ezek most nem láthatók a képen.)

terv4kesz.jpg
 
Lapozás   1/1
Frissek
  2024. Márc, 28. Csü
16:28:44
  Jelenleg 8 fő olvassa az oldalt
Hirdetés