Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
 
 
 
Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Fórum témák
Fórum » Fa készítés
Fa készítés
Témaindító: Frankye, idő: Nov 8, 2012
Témakörök:

Lapozás       17/17
(#63034) róbertke válasza Frankye hozzászólására (#63029) Válasz Júl 27, 2020
Virágzik Nagykanizsán a Japán cseresznyefa ....
Tarcsay Béla festőművész képein megörökítette a kanizsai Tavasz utcában pompázó Japán cseresznyék virágzását...

nagykanizsa-...jpg
 
(#63052) Frankye válasza róbertke hozzászólására (#63034) Válasz Júl 28, 2020
Hűűűűű! Na, egy ilyen fát nekem is be kell szereznem a kertbe! Mármint az 1:1 méretarányúba.
(#63060) róbertke válasza BaTTka hozzászólására (#63028) Válasz Júl 29, 2020
A lényeg: - Mint mindég, nagyon szépet alkottál BaTTka Mester!
(#64508) Dr Bubó hozzászólása Válasz Ápr 13, 2021
Sziasztok! Végigolvastam a topikot, le vagyok nyűgözve a gyönyörű fáitoktól! Mi családilag készítünk terepasztalt, és bár kezdetleges fáink már vannak - igazából így kezdetnek egészen megfelelők -, arra egyelőre nincs ötletünk, hogy egyéb növényeket hogyan lehetne készíteni. Mivel a terepasztalon kertes házak is lennének, illetve egy pici városnegyed (kb négy háznyi), szükség lenne a fákon kívül más növényre is. Bármilyen tippet szívesen fogadok. szeretnénk bokrokat készíteni, kerti növénytermesztésre hasonlító valamit. Nyilván ilyen piciben nem lehet aprólékosan, de azért messziről, hunyorítva jó lenne, ha valami kerti illúziót tudnánk kelteni Bármi jó, szőlő, bogyós gyümölcs, borostyán a falon, zöldséges, akármi. Van valaki, aki már próbálkozott ilyesmivel? Köszönöm!
(#67425) Váltógyártó hozzászólása Válasz Jan 27, 2023
Érdekes lehet ez a 3D tollas technika...

https://www.youtube.com/watch?v=Qv9nPPxLzDs
(#67427) etwg válasza Dr Bubó hozzászólására (#64508) Válasz Jan 28, 2023
Csapj fel egy idevago katalogust ( Noch, Busch, Faller stb ) és nézd meg azok hogyan és miböl csinálják a növényzetet.
A youtubon is rengeteg filmecske van.

Kis kert meg más.

Itt meg sok minden mas
(#67428) etwg válasza Váltógyártó hozzászólására (#67425) Válasz Jan 28, 2023
Mint közismert a modellezésben csak az emberi türelem és kézügyesség szab határokat. Most már lehet a fára akár egyenként is ragasztani a leveleket.
Lapozás       17/17
Frissek
  2024. Márc, 19. Kedd
8:07:34
  Jelenleg 5 fő olvassa az oldalt
Hirdetés