Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
 
 
 
Regisztráció
Elfelejtett jelszó
Fórum témák
Cikkek » Dioráma építés 1x1 - III. rész »
Dioráma építés 1x1 - III. rész
Oszd meg másokkal is ezt a Facebook-on!
Írta: Topi, idő: Jún 29, 2010, olvasva: 22645
Lapozás:

Szürkébb színt és a megszokott szivacsunkat használva egycsapásra élethűvé tettük a hidat.

Lapozz...
Lapozás:
Frissek
  2026. Jún, 26. Pé
23:00:45
  Jelenleg 15 fő olvassa az oldalt
Hirdetés